Brand Week İstanbul

Etkinlik
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.1 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Kapital Medya Hizmetleri AŞ
Donanımlı bir hafta geçireceğiniz Brand Week Istanbul etkinliği bu yılda sizleri bekliyor.
Etkinlikle dolu bir hafta geçirmek ve markalaşmış isimlerin hikayelerini dinlemek için Brand Week İstanbul etkinliğine katılabilirsiniz.
 
Yeni insanlar, yeni sohbetler,yeni fikirler üretmek ve ilham almak için kaçırılmaz Brand Week İstanbul etkinliği ile haftanızı en iyi şekilde değerlendirin. Türkiye'nin ileri gelen, adından söz ettirmeyi başaran ve markalaşmış isimlerinin bir araya geldiği Brand Week İstanbul etkinliği bu yıl da sizleri bekliyor. Etkinlik 7-10 Kasım arası Zorlu Center'da gerçekleşecektir. Kapsadığı konferans, workshop, seminer, sergi, networking aktiviteleri, deneyim alanları, yarışma ve ödül törenleri ile bu 5. kez düzenleniyor.
 
 
Oldukça büyük bir organizayon olan Brand Week İstanbul etkinliğine sizde biletler tükenmeden biletlerinizi alın ve kalşteli bir hafta geçirmenin keyfini çıkartın. Dünyada isminden söz ettirmeyi başaran insanlara ev sahipliği yapan Brand Week İstanbul etkinliği, 4 farklı günde farklı farklı konuların değineceği bir organizasyon olacak. Her yıl farklı temalar ile gün yüzüne çıkan etkinlik bu yıl Legends teması ile karşımıza çıkıyor. 
 
Etkinlikte 200'den fazla konuşmacı 6 paralel mekanda sahne alacak. Bu benzersiz akış içerisinde kaybolmamak için mobil uygulamamızla kendinize özel programlar oluşturabilir ve oluşturduğunuz programı arkadaşlarınızla paylaşarak onlara da rehberlik edebilirsiniz.
 

 

Brand Week İstanbul indir
DİĞER SÜRÜMLER