Brand Week Istanbul

Etkinlik
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.1 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Kapital Medya Hizmetleri AŞ
Brand Week Istanbul, İstanbul Zorlu Center da düzenlenen keyifli bir etkinliktir.

Brand Week İstanbul her yıl gibi bu yıl yoğun bir katılım ile sizleri bekliyor.

Türkiye'de adını duyurmayı başarmış olan ve marka haline gelen, dünyaca ünlü kişilerin bir araya toplanmasını sağlayan Brand Week İstanbul etkinliği çok yakında kendini gösterecek. İçinde bulunduğumuz yılın en donanımlı haftası olarak görülen Brand Week İstanbul etkinlik haftasında sizde yerinizi almalısınız. Bilet satışlarını kaçırmayın. 

Bu yıl 5.'si düzenlenen Brand Week İstanbul etkinlik haftasın 7-10 Kasım da Zorlu Center da gerçekleşecek. Dünyanın ileri gelen isimlerinin başarı ile ilgili konuşmalarını bizzat kendilerinden dinlemek için katılabileceğiniz kocaman bir organizasyon olan Brand Week İstanbul etkinliği sizleri bekliyor. Markalaşmayı başaran isimlerin hikayelerinden ilham alarak kendi hayatınızın taşlarını oturtabilirsiniz. 

Katılımcılarımız isim yapmış markalar ve kurumlar ile bir araya gelmenin keyfini yaşayacaklardır. Bir haftanızı dolu dolu geçirmek için sizlerde Brand Week İstanbul etkinliğine bilet alabilirsiniz. 200'den fazla konuşmacıya ev sahipliği yapan Brand Week İstanbul etkinliği her yıl büyük katılımcılar ile oldukça donanımlı geçiyor. Etkinliğe gelen konuşmacılar dört farklı günde ayrı ayrı konuşmalarını yapacaklardır. 

Daha Fazla Göster
Brand Week Istanbul indir
DİĞER SÜRÜMLER